Meie teenused

Arhitektuur

Meie terviklikud arhitektuuriteenused hõlmavad kontseptuaalset ja skemaatilist disaini, disainiarendust ja dokumentatsiooni ehitusloa taotlemisest kasutusloa saamiseni.

Tootmine

Dreamhomes toodab peamiselt puidust elementmaju, aiamajakesi ja katuseferme. Lisaks valmistame puidust seinaelemente kortermajadele ja kontorihoonetele.

Paigaldus

Pakume kõikidele meie poolt toodetud majadele, elementidele ja muudele konstruktsioonidele ka paigaldust koos transpordiga. Samas on igal kliendil ka ise võimalik need tööd teostada.

Sisekujundus

Koostöös sisearhitektiga pakume oma klientidele loomingulisi ja intelligentseid lahendusi vastavalt soovidele ja vajadustele. Me teame, kuidas Teie isikupära tabada ja ruumis toimima panna.

Fassaad

Fassaaditööde -ja materjalide müügi -ja paigalduskogemus  aastast 1998. Peamiselt tegeleme erinevate kivi- ja komposiitfassaadidega. Oleme paigaldanud ca 500 000 m2 fassaadi.

Tugiteenused

Koostööpartneritega pakume kõikidele enda poolt ehitatud hoonetele tugiteenuseid, milleks on üldine hoonete haldamine/korrashoid ja remont seest ning väljast.