Meie põhiväärtused. Meie uskumused.

Meie tehnika

Oma töös kasutame tipptasemel tehnikat, mis aitab meil saavutada parimat tulemust.

Koolitatud meeskond

Kõik meie töölised on läbinud oma positsioonile vastavad koolitused ja omavad pikaajalist töökogemust just oma erialal.

Konkurentsivõimeline hind

Tänu headele koostööpartneritele/materjali ternijatele suudame me täna pakkuda väga soodsaid hindu oma toodetele.

Pikaajaline garantii

Usaldus oma tööliste ja tarnijate poolt pakutavate materjalide vastu annab meile kindluse pakkuda pikaajalist garantiid 2-5 aastat.

20 aastane kogemus

Meie meeskonnaliikmetel on majaehitamise valdkonnas kokku 20 aastane kogemus. Oleme teostanud väiksemaid töid eraisikutele ja ka suuri ühiskondlikke projekte, nagu näiteks haiglate ehitus.

Majahooldus

Pakume oma klientidele peale maja valmimist lisaks garantiile ka majahaldusteenust. Aitame kliente kõigis küsimustes, mis puudutavad maja garantiiajal ja peale seda.

Elementmajade ja erinevate puitelementide tootmisega alustasime 2015.a. Varasemast ajast on meil ette näidata väga suur kogemustepagas ehitusalal. Oleme ehitussektoris tegutsenud kokku juba pea 20 aastat. Peamiseks tegevusvaldkonnaks oli varem fassaadimaterjalide müük ja paigaldus. Viimased aastad oleme võtnud suuna vaid puitmajade ja erinevate puitelementide tootmisele. Tegeleme igapäevaselt uute tehnoloogiate  ja majaprojektide väljatöötamisega. 2018.a. alates  alustame väiksemate majade tootmist meie uues tootmishoones, mis asub Harkus.

Avatus

Oleme alati avatud arengule, mille tagavad uuenduslikud ideed, mitmekesisus, põnevad väljakutsed, loomingulisus ja julgus oma arvamust avaldada ning oskus teisi kuulata.

Kirg

Me tahame alati teha rohkem, ületada ootusi ning olla parimad. Kirega tehtud töö on nauding, mille tulemused on silmapaistvad, positiivselt üllatavad ja elamust pakkuvad.

Koostöö

Me austame erinevaid mõtteid, oleme proaktiivsed, avatud, ausad. Parimad ideed ja tulemused sünnivad koostöös.